Filtry
  • Temat i słowa kluczowe
  • Typ zasobu
  • Język

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = Politechnika Warszawska] lub [Temat i słowa kluczowe = historia Politechniki Warszawskiej] lub [Temat i słowa kluczowe = historia uczelni polskich] lub [Temat i słowa kluczowe = studenci] lub [Temat i słowa kluczowe = historia Warszawy] lub [Tytuł = Spisok’’ studentov’’ Varšavskago Politehničeskago Instituta Imperatora Nikolaâ II na 1910\-1911 učebnyj god’’]

Wyników: 1 260

Obiektów na stronie:

Połocka, Alina. Oprac. Gumołowska, Teresa. Oprac. Zdunek, Hanna. Oprac. Kamińska, Joanna. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac.Graf.

Kraushar, Aleksander (1843-1931)

ca. 1917
broszura książka

Miller, Maria. Oprac. Kiwała, Grażyna. Il. Połocka, Alina. Oprac. Gumołowska, Teresa. Oprac. Zdunek, Hanna. Oprac. Szczypkowska, Jadwiga. Oprac. Kamińska, Joanna. Oprac.

plakat wystawa

Warchałowski, Jerzy (1874-1939). Red.

1912
czasopismo

Warchałowski, Jerzy (1874-1939). Red.

1912
czasopismo