Search for: [Subject and Keywords = Politechnika Warszawska] OR [Subject and Keywords = historia Politechniki Warszawskiej] OR [Subject and Keywords = eksponat muzealny] OR [Subject and Keywords = indeksy studentów] OR [Title = Indeks studenta Politechniki Warszawskiej Jana Strzeszewskiego przyjętego na Wydział Architektury 16.XI.1917 r.] OR [Creator = Politechnika Warszawska. Wydział Architektury]

Number of results: 1 122

Szyller, Stefan (1857-1933)

album

Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

wystawa plansza

Ziółkowska, Magda. Red. Ryczer, Franciszek. Il. Andrejczuk, Olga. Oprac.

informator

Szewełło, Ludmiła. Oprac. Bogdan, Grzegorz. Oprac. Żeglińska, Bożena. Oprac. Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej

1973
bibliografia

Bogdan, Grzegorz. Oprac. Ogonowska, Janina. Oprac. Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej Kamińska, Kinga. Oprac. Pawlak, Maria. Oprac. Płomińska, Waleriana. Red.

1975
bibliografia

Bogdan, Grzegorz. Oprac. Ogonowska, Janina. Oprac. Tarczyńska, Anna. Oprac.

1974
bibliografia

Ogonowska, Janina. Oprac. Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej Kamińska, Kinga. Oprac. Mała, Halina. Oprac. Pawlak, Maria. Oprac. Płomińska, Waleriana. Red.

1976
bibliografia

Ogonowska, Janina. Oprac. Fronczak, Irena. Oprac. Politechnika Warszawska Mała, Halina. Oprac. Płomińska, Waleriana. Red. Czapla, Irena. Oprac.

1977
bibliografia

Bogdan, Grzegorz. Oprac. Fronczak, Irena. Oprac. Zgrzembski, Adam. Oprac. Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej Płomińska, Waleriana. Red. Gołębiewska-Rogalska, Monika. Oprac. Syrzycka, Wiesława. Oprac.

1985
bibliografia

Szewełło, Ludmiła. Oprac. Bogdan, Grzegorz. Oprac. Ogonowska, Janina. Oprac. Żeglińska, Bożena. Oprac. Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej

1972