Search for: [Subject and Keywords = historia Politechniki Warszawskiej] OR [Subject and Keywords = profesorowie Politechniki Warszawskiej] OR [Subject and Keywords = biografie twórców nauki] OR [Subject and Keywords = architekci polscy] OR [Subject and Keywords = Adolf Szyszko\-Bohusz] OR [Title = Adolf Szyszko\-Bohusz \(1883\-1948\)]

Number of results: 481

Połocka, Alina. Oprac. Zdunek, Hanna. Oprac. Szczypkowska, Jadwiga. Oprac. Portacha, Alicja. Oprac. Owczarczyk, Elżbieta. Oprac. Celej, Agnieszka. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plakat wystawa plansza

Gumołowska, Teresa. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Zdunek, Hanna. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Kamińska, Joanna. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza plakat

Szczypkowska, Jadwiga. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Gumołowska, Teresa. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Połocka, Alina. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

Połocka, Alina. Oprac. Zdunek, Hanna. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Owczarczyk, Elżbieta. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Szczypkowska, Jadwiga. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Celej, Agnieszka. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Celej, Agnieszka. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Antosik, Justyna. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plansza

Zdunek, Hanna. Oprac. Królak, Eliza. Oprac. Graf.

plakat plansza