Search for: [Original Publisher = "Warszawa \: Biblioteka Głowna Politechniki Warszawskiej"]

Number of results: 578

Polaczkowa, Wanda Antosik, Justyna. Oprac.

bibliografia pełnotekstowa bibliografia

Buza, Daniela Owczarczyk, Elżbieta. Oprac.

bibliografia bibliografia pełnotekstowa

Skłodowska-Curie, Maria Celej, Agnieszka. Oprac.

bibliografia bibliografia pełnotekstowa

Broniewski, Witold Kamińska, Joanna. Oprac.

bibliografia dokument elektroniczny bibliografia pełnotekstowa

Szperl, Ludwik Owczarczyk, Elżbieta. Oprac.

bibliografia dokument elektroniczny bibliografia pełnotekstowa

Portacha, Alicja Mroczek, Elżbieta. Red. Kiwała, Grażyna. Il. Miller, Maria. Red.

informator

Sunderland, Jan (1891-1979) Miller, Maria. Oprac. Kalbarczyk, Marcin. Oprac.

1953
tekst

Sunderland, Jan (1891-1979) Politechnika Warszawska. Biblioteka Główna. Oddział Informatyzacji

1930-60
fotografia

Partyka, Wiesław Warsaw University of Technology. Faculty of Electrical Engineering

skrypt dokument elektroniczny

Partyka, Wiesław Biernat, Adam Bieńkowski, Krzysztof (elektrotechnika) Warsaw University of Technology. Faculty of Electrical Engineering. Electrical Machines Laboratory.

skrypt dokument elektroniczny

Płomińska, Waleriana. Oprac. Zaleski, Jan (bibliotekarstwo). Oprac. Warszawski Instytut Politechniczny im. Mikołaja II Szkoła Przygotowawcza do Instytutu Politechnicznego (Warszawa)

1985
bibliografia

Połocka, Alina Kamiński, Sławomir. Fot. Zdunek, Hanna Kiwała, Grażyna. Oprac. Miller, Maria. Oprac. Kucharska, Jolanta B.

katalog

Płoszajski, Grzegorz Schmidt, Kazimierz Paradowski, Dariusz Kalota, Tomasz

książka

Antosik-Tylkowska, Justyna. Oprac. Lipińska, Iwona. Oprac. Nowakowska, Emilia. Oprac. Owczarczyk, Elżbieta. Oprac. Styczek, Teresa. Oprac. Królak, Eliza. Oprac. Graf.