Filtry
  • Temat i słowa kluczowe
  • Typ zasobu
  • Język

Szukana fraza: [Temat i słowa kluczowe = Politechnika Warszawska] lub [Temat i słowa kluczowe = historia Politechniki Warszawskiej] lub [Temat i słowa kluczowe = historia uczelni polskich] lub [Temat i słowa kluczowe = studenci] lub [Temat i słowa kluczowe = historia Warszawy] lub [Tytuł = Spisok’’ studentov’’ Varšavskago Politehničeskago Instituta Imperatora Nikolaâ II na 1910\-1911 učebnyj god’’]

Wyników: 1 306

Kiwała, Grażyna. Oprac. Miller, Maria. Oprac. Połocka, Alina. Oprac. Zdunek, Hanna. Oprac. Portacha, Alicja. Oprac. Wojnowska, Dorota. Oprac. Graf.

plakat

Korotyński, Bruno Wincenty (1873-1948)

1924

Wóycicki, Zygmunt. Red.